Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

 Zawodniczka UKS „Chrobry” Międzyzdroje oraz uczennica Szkoły Podstawowej w Dziwnowie, Anna Rejchert wystartowała w dniach 13-14 września w Finale Ogólnopolskim Nestle Cup w Warszawie. Zawody odbywają się w ramach Programu „Lekkoatletyka dla Każdego”, który objęty jest patronatem Ministerstwa Sportu i Turystki, a organizowany przez Polski Związek Lekkiej Atletyki. W zawodach wystartowało prawie 600 zawodniczek i zawodników z całej Polski, którzy awansowali poprzez eliminacje wojewódzkie. Ania tym razem wystartowała w klasycznym czwórboju lekkoatletycznym rywalizując z najlepszymi dziewczętami w Polsce w roczniku 2004 i zajmując ostatecznie wysokie 15. miejsce wśród 45 zgłoszonych zawodniczek. Wyniki w poszczególnych konkurencjach: 60m-8,75, skok w dal-4,51, rzut piłką palantową-38,50m, 600m-1:51,82. W czwórboju Ania uzyskała łącznie 377 pkt.

Przekaż 1% na UKS Chrobry Międzyzdroje

Polecamy

 

SlideshowFx Picasa Widget for Joomla!
Copyright © 2010 www.OopsTouch.com