Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

W dniu 9 października odbył się ostatni bieg Szkolnej Ligi Biegowej podczas którego zostali udekorowani najlepsi biegacze. Organizatorami byli Szkoła Podstawowa Nr 1 w Międzyzdrojach oraz UKS „Chrobry” Międzyzdroje. Szkolna Liga Biegowa to cykl trzech biegów przełajowych na dystansie ok. 850m. Podczas całego cyklu dzieci zbierały punkty za poszczególne miejsca zdobyte w biegach. W kategorii dziewcząt bardzo dobrze spisała się Hanna Szymańska, która ustanowiła rekord trasy klas piątych wynikiem 3:24. W kategorii chłopców dobrze zaprezentował się Szymon Kozłowski uczeń klasy czwartej, który również ustanowił rekord klas czwartych wynikiem 3:13 . Podsumowując w trzech biegach Szkolnej Ligi Biegowej wystartowało 29 uczniów.

PEŁNE WYNIKI

Przekaż 1% na UKS Chrobry Międzyzdroje

Polecamy

 

Invalid RSS link or you're not allowed to read this Picasa gallery or album.