Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

Podczas ostatniego weekendu zawodniczka UKS Chrobry Międzyzdroje Anna Rejchert zdobyła srebrny medal w biegu na 300m-44,41 w Ogólnopolskich Halowych Zawodach Lekkoatletyka dla Każdego w Toruniu. Wynik naszej zawodniczki bardzo cieszy ponieważ na 300m biegała szybciej tylko raz w tym sezonie, a wiadomo bieganie w hali jest trudniejsze. Ponadto Ania rywalizowała z zawodniczkami o rok starszymi od siebie. Ania wystartowała też w reprezentacyjnej sztafecie województwa zachodniopomorskiego 8x200m zajmując z drużyną czwarte miejsce. Zawody zostały rozegrane w nowoczesnym obiekcie lekkoatletycznym Areny Toruń pod egidą Polskiego Związku Lekkiej Atletyki. W zawodach wystartowały reprezentacje wszystkich szesnastu województw.

Przekaż 1% na UKS Chrobry Międzyzdroje

Polecamy

 

Invalid RSS link or you're not allowed to read this Picasa gallery or album.