Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

Pod koniec grudnia w stołówce szkolnej Szkoły Podstawowej Nr 1 w Międzyzdrojach odbyło się spotkanie świąteczne oraz podsumowanie mijającego sezonu w sekcji lekkoatletycznej UKS „Chrobry” Międzyzdroje. W spotkaniu uczestniczyły dzieci z grupy młodszej oraz młodzież z grupy starszej. Podczas spotkania zostały wręczone statuetki za osiągnięte wyniki w 2017 r. oraz została przedstawiona frekwencja najbardziej aktywnych zawodników na treningach. Najlepszą frekwencję osiągnęła Weronika Ilczenko 100%. Dzieci z grupy młodszej zostały pasowane "kolcem" na lekkoatletów i od tego momentu są już pełnoprawnymi członkami klubu. Przedstawiony został również ranking klubowy, który brał pod uwagę najlepsze wyniki w mijającym sezonie oraz frekwencję na treningach. Pierwsze miejsce zajęła Anna Rejchert za wynik na 300m-43,77 podczas Ogólnopolskiego Finału Czwartków Lekkoatletycznych w Łodzi oraz frekwencję 94%, drugie miejsce zajął Dominik Kujda za wynik na dystansie 200m-24,90 podczas mitingu w Białogardzie oraz frekwencję 94%. Warto dodać, że z roku na rok grono naszych najmłodszych lekkoatletów się powiększa, a co za tym idzie wyniki sportowe są coraz lepsze. Podczas podsumowania zostały wręczone skromne podziękowania dla rodziców, którzy wspierali i przyczyni się do rozwoju naszej sekcji. Ogromne podziękowania należą się dla rodziców za przygotowanie pysznych ciast, pierników i przekąsek.

Przekaż 1% na UKS Chrobry Międzyzdroje

Polecamy

 

Invalid RSS link or you're not allowed to read this Picasa gallery or album.